Fejléc
en hu

Programok napi bontásban

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / Tükörterem - jún. 23. 09:00

' ''

Magyar Versenyprogramok / TV-sorozat 1

Hírös Agóra / Színházterem - jún. 23. 09:00

Szerintemezazegész: Szorít a ház

09' 14''
Buzási Gyopár Orsolya

Cigánymesék: Fecska jósol

07' 37''
Balajthy László, Tóth-Pócs Roland

Cserebogarak: Balczó

08' 11''
B. Nagy Ervin

Konferencia / Tudatos digitális és animációs kultúra és KönyvtárMozi

Katona József Könyvtár - jún. 23. 09:30

' ''

További programok / Emlékérme-bemutató – MNB: Magyar népmesék

Hírös Agóra / 32-es terem - jún. 23. 10:00

' ''

Európai Versenyprogramok / Nagyapám démonjai

Otthon mozi - jún. 23. 10:00

Nagyapám démonjai

1h 24m
Beato Nuno

További programok / Találkozás az alkotókkal

Hírös Agora / Sajtószoba - jún. 23. 10:00

' ''

Európai Versenyprogramok / TV-speciál 3

Malom mozi - jún. 23. 10:00

A Szmedek és a Szmúk

26' 47''
Cutler Samantha, Snaddon Daniel

No-No az űrben

26' 22''
Boutaleb Joutei Wassim

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / Tükörterem - jún. 23. 11:00

' ''

Magyar Versenyprogramok / TV-sorozat 2

Hírös Agóra / Színházterem - jún. 23. 11:00

Bogyó és Babóca: A Liliomtündér

05' 00''
Fazakas Kinga, M. Tóth Géza

Rozi és Zafír: A rózsaszín fű

05' 32''
Lovrity Kata Anna

Cipelő cicák: Csillagnézés

07' 06''
Bárdos Csaba, Ujj Bea, Agócs Barbara, Kiss Nóra

Draco a borzasztó: Dr. Akula

12' 37''
Kelen Bálint

Panoráma programok / A belga animáció legjava 2. / Tragikus történetek és egyéb vígjátékoK

Hírös Agóra / Színházterem - jún. 23. 12:00

Wildebeest

19' 07''
Keppens Nicolas, Philips Matthis

Play Boys

07' 21''
Lynen Vincent

Három nő

06' 01''
Karo Alica

A tó körül

05' 05''
Marsily Noémie, Roosens Carlos

Körhinta

10' 13''
Elsen Jasmine

Oh Willy…

16' 50''
De Swaef Emma, Roels Marc James

Workshop / Klassz workshop – Interaktív foglalkozás kicsiknek és nagyoknak

Ifjúsági Otthon / Tükörterem - jún. 23. 12:00

' ''

Panoráma programok / MOME Anim 43: Retrospektív válogatás a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem animációs vizsgafilmjeiből / 1

Malom mozi - jún. 23. 12:00

Fények virradat előtt

05' 00''
Békési Sándor

FIN

09' 00''
Glaser Kati

Szezon után

10' 00''
Láng Orsolya

Falun

11' 00''
Wonhaz Annamária

Két perc élet

02' 00''
Szórádi Csaba

Simon vagyok

12' 00''
Molnár Tünde

Süti

09' 00''
Nagy Gyula

A segítő szellem

05' 00''
Gauder Áron

Etűd

02' 00''
Rofusz Kinga

Életvonal

07' 00''
Ducki Tomek

Take Me Please

14' 00''
Hegyi Olivér

Európai Versenyprogramok / Ernest és Célestine: A dallamok útján

Otthon mozi - jún. 23. 14:00

Ernest és Célestine: A dallamok útján

1h 20m
Chheng Julien, Roger Jean-Christophe

További programok / Magyar népmesék

Főtér / Tér a térben - jún. 23. 14:00

' ''

Panoráma programok / MOME Anim 43: Retrospektív válogatás a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem animációs vizsgafilmjeiből / 2

Malom mozi - jún. 23. 14:00

Symphony No. 42

10' 00''
Bucsi Réka

A siker

04' 00''
Lehotay Zoltán

A busz

10' 00''
Pálfi Szabolcs

Kötelék

10' 00''
Wunder Judit

Démonoknak nemzetsége

07' 00''
Péterffy Zsófia

Izmos királylányok

04' 00''
Farkas Juli

Nyuszi és Őz

16' 00''
Vácz Péter

Vulkánsziget

09' 00''
Lovrity Kata Anna

Holtágban

04' 00''
Bánóczki Tibor

Ikarosz

05' 00''
M. Tóth Géza

Mese

07' 00''
Bertóti Attila

Előadás / Rozslay Miklós, Madácsi Imre – Tippek és buktatók

Hírös Agóra / 32-es terem - jún. 23. 14:00

' ''

Európai Információs programok / TV-sorozat

Hírös Agóra / Színházterem - jún. 23. 14:00

Cserebogarak: Balczó

08' 11''
B. Nagy Ervin

Rozi és Zafír: A rózsaszín fű

05' 32''
Lovrity Kata Anna

Bab Berci kalandjai: A fiú

07' 39''
Kovács Márton

Workshop / Primanima animációs játszóház karaván

Ifjúsági Otthon / Tükörterem - jún. 23. 15:00

' ''

Előadás / MAURO CARRARO: ÉRZÉKENY 3D

Hírös Agóra / 32-es terem - jún. 23. 16:00

' ''

Panoráma programok / Stuttgart 2022: Animációs filmek gyerekeknek

Hírös Agóra / Színházterem - jún. 23. 16:00

Híd a város felé

04' 00''
Klymchuk Klym

Kék oroszlán

18' 08''
Trofimoa Zoia

A viszketeg teve: A teniszlabda

01' 24''
Beer Anders, Dallaire Pierre-Hugues

Dalok az erdőből

14' 32''
Diviak Filip

Nagymamám, Matilde

10' 45''
Anaya Miguel

A troll lány

08' 36''
Carmichael Kay

Európai Versenyprogramok / Nayola

Otthon mozi - jún. 23. 17:00

Nayola

1h 22m
Ribeiro José Miguel

Panoráma programok / Válogatás a Filmtett Workshop filmjeiből

Hírös Agóra / Színházterem - jún. 23. 17:00

Madzag, papír, olló

01' 41''
Bertóti Attila

Kohinor

02' 23''
Felméri Celcília

Easy Life

01' 51''
Török Tihamér

Esti mese

02' 14''
Kassay Réka

Phobiarium

02' 21''
Kádár Melinda

Játszótér

02' 22''
Török Tihamér

Industrial Boogie

02' 07''
Bacsa Regina

Credo

02' 30''
Kádár Melinda

Jó éjszakát!

02' 03''
Hárshegyi Vivien, Orosz Judit

A szegénylegény és a kígyó

01' 34''
Búzás Anna

Vihar

03' 12''
Kocsis Alexandra, Kőszegi Tamás

Városi vakság

02' 38''
Debreczeni Zoltán, Molnár Luca Anna

A férfi és a fák

01' 45''
Pucz Dani, Terlikkas Constantinos, Ferencz Hunor

Ikarosz

03' 34''
Zeleny Ákos

Apapara

01' 19''
Csont Zsombor

Prométeusz, a cickány

03' 33''
Kántor Zsolt

Klónfliktus

02' 48''
Bende Attila

Kakukk

03' 33''
Verhóczki Ádám

Szerelem a korona idején

04' 58''
Szucher Ágnes

Még egyet apuka kedvéért

02' 32''
Kajlik Eszter

Retrospektív programok / Macskafogó

Főtér / Tér a térben - jún. 23. 19:00

Macskafogó

1h 32m
Ternovszky Béla

Európai Versenyprogramok / Műanyag égbolt

Otthon mozi - jún. 23. 19:00

Műanyag égbolt

1h 51m
Szabó Sarolta, Bánóczki Tibor

Műanyag égbolt

1h 51m
Szabó Sarolta, Bánóczki Tibor

Magyar Versenyprogramok / Rövidfilm 3.

Hírös Agóra / Színházterem - jún. 23. 19:00

Oliver, az óriás

08' 14''
Lantos Júlia

A szív kertje

10' 32''
Hegyi Olivér

A paraszt és az uborkák

03' 03''
Bartis Bálint

Peripato

04' 30''
Bogyó Péter

Hermit Island

17' 07''
Mariai Gábor

Meditáció alkonyatkor

07' 27''
Erdélyi Judit

27

10' 39''
Buda Flóra Anna

Jelenlétről

06' 00''
Mira Zénó

Koncert / Bohém Ragtime Jazz Band

Főtér - jún. 23. 20:30

' ''

Magyar Versenyprogramok / Diákfilm 1.

Hírös Agóra / Színházterem - jún. 23. 21:00

Fények

08' 13''
Palotás Adél

10-től 10-ig

02' 20''
Baksa-Soós Csanád, Priorelli Sara

Puha kék

03' 33''
Pálos Emma, Eckensberger Lilian

Hi Hitler!

02' 32''
Fodor Kata

Narancsbőr

04' 30''
Tóbiás Tamara

Ketten

04' 18''
Bera Viktória

Üzenet

04' 12''
Horváth Anna

Numbered

01' 39''
Bolgár Emese

Károlyi Gábor Zsolt vagyok

02' 00''
Gyurkó Vitéz Dániel

Pipás

08' 56''
Tóth Lili

Mikes Lélekközpont

01' 02''
Diószeghy Dániel

Loner

03' 42''
Veress Nikoletta

Hinni akarok!

06' 01''
Nagy Zoé

Retrospektív programok / Tóth Pál retrospektív

Otthon mozi - jún. 23. 21:00

Leo és Fred: Hóoroszlán

06' 46''
Tóth Pál

Leo és Fred: Szerelem

08' 00''
Tóth Pál

Leo és Fred: Koncert

09' 19''
Tóth Pál

Szezonvég

02' 30''
Tóth Pál

Egy újabb nap

08' 30''
Tóth Pál

Kicsi rigó

11' 30''
Tóth Pál

Rajzfilm

14' 42''
Tóth Pál

További programok / Fényfestés

Városháza - jún. 23. 22:00

' ''

További programok / KAFFTER parti

Beszélő Köntös - jún. 23. 22:00

' ''
MNB logo
NFI logo
NKA logo
NMHH logo
Kecskemét címere
MMA logo
MTVA logo
Mercedes
Pallas Athéné Domus Meriti Alapítvány
Magyar Református Egyház
Horváth Építőmester Zrt.
Kecskeméti Konzervgyár
OTP Bank
Steel Flex
Petőfi Kultúrális Ügynökség
Horváth Építőmester Zrt.
Adobe
Aranyhomok Kistérségfejlesztési Egyesület
Félegyházi Pékség
Focus Fox Stúdió
Kefag Zrt.

Leonardo SNS
Nemzeti Filmarchívum
Budapest Borfesztivál
Nemzeti Művelődési Intézet
Malom Mozi
Dot & Line
Kecskeméti TV
RTL
TV2
M5
Gaston
Budapesti Metropolitan Egyetem
MOME
Raster Stúdió
Kedd
Bestcom
Beszélő köntös

Cinefort
Cinemon
Filmtett
IKSZ
Jampolo
Kecskeméti Kortárs Művészeti Műhelyek

Malom Parkoló
Magyar Képregény Szövetség
Neumann János Egyetem
Partiumi Keresztény Egyetem
Primanima
Print 2000

Uránia Nemzeti Filmszínház
Városrendészet
Visual
Katona József Múzeum
-->
Kecskemétfilm
Katona József Könyvtár
Hírös Agóra